куќарка новости Прва USB моторна пила
Прва USB моторна пила Print E-mail
Written by Ivan Mincev   
понеделник, 13 јули 2009 13:25

Прва USB моторна пила

Доколку шефот на работа во вас го разбуди немилосрдниот ѕвер, или сте дрвосечач – компјутерски манијак, тогаш има вистински gadget за вас. Ова е прва моторна пила која работи откако ќе ја приклучите на USB портот на вашиот компјутер!

Oва е прва моторна пила од овој вид, а воедно е и прв USB уред со кој можете да организирате крвопролевање во канцеларија. Изработена е од издржлив материјал, а како и секој сериозен алат, опремена е со сите потребни безбедносни додатоци.

Секако, со помош на овој револуционерен gadget, можете едноставно и лесно да го смените ентериерот на вашата канцеларија или работна соба. Погледнете го видеото и уверете се во едноставното користење на првата USB моторна пила.

Link:

http://www.youtube.com/watch?v=UjFlbNIo4QU&eurl=http%3A%2F%2Fwww.idividi.com.mk%2FFuturama%2FInternetIT%2F539469%2Findex.html&feature=player_embedded

  Извор: www.idividi.com.mk

LAST_UPDATED2
 
Comments (2)
Аман бе?!
1 среда, 29 јули 2009 14:30
Bojan Simovski
Ова е вистинска работа или...?
Колку струја треба да црпи...
?
2 среда, 29 јули 2009 14:30
Андријана Спирова
Ivce, zdravo,
Vistinska e pilata? Mislam, priklucokot za nea...?
Можете да пишете коментар на текстот. За тоа потребно е да се регистрирате во прозорчето за регистрација.

поддршка

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner